Кошик
2 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (22.07).

Реабілітація COVID пацієнта з Andago 2.0

Реабілітація COVID пацієнта з  Andago 2.0

Догляд заважкими пацієнтами COVID-19: Як допоможе Andago розірвати коло низької сатурації, обмеженого руху, та уникнути більш важких наслідків?

В Сингапурі, головному госпіталі Чангі, були опубліковані результати догляду за 61 річним чоловіком, який переніс COVID-19 з важкими ускладненнями. Чоловіку дуже допомогли заняття з Andago.

Історія пацієнта починалась буденно: сухий кашель, лихоманка, потім місяць в лікарні, 2 тижні на ШВЛ і після цього 13 днів реабілітації у стаціонарі.

Очікувано, спочатку пацієнту було важко проходити курс реабілітації: задишка від навантажень і тахікардія в стані спокою, що ускладнювалось низькою витривалістю та атрофією ніг. Також варто зазначити, пацієнту було важко підтримувати баланс тіла.

Враховуючи все вище зазначене, пацієнту було важко подолати, навіть 4 метри з допомогою лікаря, на більше йому бракувало сил. Тоді, реабілітологи вирішили почати заняття з Andago V2.0.

На перших заняттях, пацієнт потребував апаратну симетричну підтримку 2,5 кг, а також 2 л/хв кисневої суміші в ніс. На першому занятті, за півгодини, йому вдалось подолати 302 м. Після 6 регулярних занять з роботизованою підтримкою його результат сягнув 368 м, з апаратною підтримкою 2,5 кг, але вже без кисневої суміші. Команда вже побачила прогрес і переваги роботи з Andago, порівняно з більш традиційними методами.

Коли пацієнт виписувався, він вже міг знову самостійно ходити без суміші і підтримки, та повернувся до звичного життя.

Автори статті вірять, що Andago зможе допомагати в реабілітації пацієнтів в яких є проблеми з легенями, сатурацією крові та задишкою після важких інфекційних хвороб, таких як COVID-19.

Оригінал.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner