Кошик
2 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (24.06).

Новини DIH - Як робототехніка покращує світ

Новини DIH - Як робототехніка покращує світ

Історія успіху: Як центри нейрореабілітації можуть заощадити мільйони за допомогою робототехніки
«Спочатку нам здавалося, що впровадження робототехніки призведе до скорочення робочих місць, хоча насправді їх кількість тільки зросла»

Centro Neurolesi «Bonino Pulejo» (Нейрологічної центр) в Італії об'єднав лікарні у мережу моделі Hub and Spoke Model (технологія розвитку з невеликими центрами і посиленою комунікацією між ними), щоб розширити використання нових технологій в нейрореабілітації, таких як робототехніка та віртуальна реальність.

Насамперед, CNBP проаналізували і прийшли до висновку, що робототехніка і віртуальна реальність зарекомендували себе більш ефективними в реабілітології, в порівнянні з традиційними методами. Співпраця з Hocoma дозволила по новому оцінити реабілітологію: тренінги по експлуатації та базового догляду дозволяють знизити середню вартість терапії і продовжити службу експлуатації обладнання, а також генерувати нові дані для збору досвіду і передавати його новим фахівцям.

Система мала пріоритети на збільшення кількості пацієнтів у місцевих лікарнях і надавати їм можливість проходити реабілітацію ближче до дому, в межах Сицилії, а не обтяжувати себе пошуками і поїздками. Створення такої системи вимагало надійної бази знань, центральні вузли постійно доповнювали інформацію і шукали нове обладнання для надання кращих реабілітаційних послуг в центрах. Загальна ефективність системи зростає, а середня вартість терапії знижується.

Centro Neurolesi «Bonino Pulejo» зміг створити нову точку зору і переоцінити управління, організацію та економічні цінності в своєму регіоні, Сицилії. Своєю моделлю, вони змогли вивести реабілітологію на новий рівень, а також задовольнити безліч потреб, деякі навіть завчасно.

CNBP своїм прикладом демонструють, що інститути, держава і приватні компанії повинні працювати спільно для досягнення вигоди і більш високого рівня сервісу.

Засновано на статті.

 

Історія Роба, подолавши параліч

Літо, 2003 рік, Расіне, штат Вісконсін, чудовий день на березі озера Мічиган. Погода була ідеальною для прогулянки на човні, Роб вирішив пірнути у холодну воду, але на жаль, в тому місці була мілина. Роб отримав серйозні травми. У найближчій лікарні йому діагностували травму спинного мозку і параліч нижніх кінцівок.

Потрібні були роки терапії найвищої якості в лікарнях, клініках, в тому числі лікування на першому Lokomat® в США, щоб повністю відновитися.

Натхненний своїм досвідом, Роб вирішив продовжити кар'єру в Hocoma, компанії де розробили Lokomat. Участь Роба в реабілітації на цьому не обмежується, він повертає борг суспільству через фонд, який він заснував у 2018 році.

 

Перший CAREN®High End в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні - Сінгапур

CAREN High End встановили і почали застосовувати в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, в Сінгапурі. Комп'ютерна реабілітаційна середовище (CAREN) - це єдина лабораторія для різноманітних досліджень з усіх аспектів балансу і ходіння.
Це шостий за рахунком CAREN High End в світі, який буде використовуватися Силами Цивільної Оборони Сінгапуру. Систему застосовуватимуть для досліджень, реабілітації та лікування людей.

 

INMFRE - піонери в області роботизованою реабілітації в Панамі

Національний інститут фізичної медицини та реабілітації (INMFRE), розташований в Панама-Сіті, державна установа охорони здоров'я, де надають спеціалізовану реабілітаційну допомогу пацієнтам з тимчасовими або постійними фізичними вадами.

У 2019, інститут придбав свій перший Lokomat V6 FreeD, так він став першим центром, оснащеним обладнанням такого типу. Після успішного досвіду застосування LokomatFreeD, INMFRE вирішили модернізувати відділ, створивши роботизовану зону реабілітації для рук.

Зона реабілітації верхніх кінцівок, створення якої було фінансово підтримано Teletón 20-30, включає в себе різні пристрої для полегшення тренувань, в тому числі Armeo®Spring, Armeo®Spring Pediatric і Armeo®Power.

Оригінал.

 

RYSEN® появился в Северной Америке - Ричмонд

Sheltering Arms Institute і VCU Health повідомили про встановлення першої 3D-системи підтримки ваги тіла Motek RYSEN™ в Західній півкулі, вона допомагає людям з різними захворюваннями, пов'язаними з порушеннями рівноваги і ходьби, відновлювати або частково компенсувати ці функції. Наприклад, Арлін Шварц використовувала RYSEN в рамках своєї стаціонарної реабілітаційної програми для відновлення після COVID.

Вікі Дей перенесла інсульт, через який вона втратила здатність ходити і утримувати рівновагу. Терапевти Sheltering Arms Institute використовували RYSEN для моделювання різних ситуацій, наближених до реальних умов ходьби і повсякденної діяльності. «Це дуже реалістично. Ніби ситуації, з якими ви стикаєтеся в реальному світі, і при цьому, ви зберігаєте можливість робити вибір, в якому напрямку хочете рухатись», поділилася Дей. Всього через місяць після інсульту Дей змогла ходити по траві і підніматися по сходах з мінімальною допомогою.

Оригінал.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner