Кошик
2 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (24.06).

Впливводних бігових доріжок на реабілітацію після COVID-19.

Впливводних бігових доріжок на реабілітацію після COVID-19.

Позитивний вплив бігових доріжок, а також їх допомога у відновленні після COVID-19.

COVID-19 агресивний штамп, який може серйозно порушити роботу дихальної системи. Навіть після одужання після вірусу, людина може і далі відчувати втому, кашляти ще кілька тижнів або навіть місяців.

Для професійних лікарів-реабілітологів залишається багато складнощів з відновлення пацієнтів з COVID-19. Фізіологічна терапія допомагає людям поступово відновити витривалість, м'язовий тонус, повернути здатність дихати самостійно і повернутися до звичного життя. Різновиди такої терапії - це ходьба і біг.

Hydrophysio надають великий спектр акватренажерів, серед них є і водяні бігові доріжки. Базовий принцип роботи не відрізняється від звичайних, при цьому, можна виділити наступні переваги:

  • Вода створює додаткове навантаження на тіло, а також сильніше здавлює грудний відділ. Це значно зміцнює дихальні м'язи, а також ноги і корпус. Крім цього, велике навантаження спалює більше калорій. (На звичайних людина витрачає приблизно 8 к/хв, на водних близько 11 к/хв)
  • Заняття у воді роблять руху більш плавними.
  • Вода компенсує частину ваги, тому на коліна і спину доводиться менше навантаження і в разі падіння, вода гасить майже всю енергію, через це мінімізований ризик травм.
  • Постійний тиск води допомагає стабілізувати кровообіг і терморегуляцію.
  • Природне виштовхування води може допомогти пацієнтам самостійно відчути баланс або ходьбу, якщо в них є проблеми з цим «на суші».
  • Вода прискорює відновлення після ряду серйозних травм.

 

Заняття у воді мають температурний контроль, через що заняття можна проводити в будь-який час року.

В останні роки реабілітація в воді стає більш популярною, завдяки зростаючому кількість хороших звітів на адресу таких методик. Тиск води сприятливо впливає на грудний відділ пацієнта, особливо в контексті COVID-19.

Джерела:

 

Стаття 1

Стаття 2

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner