Кошик
2 відгуків

Застосування Andago (Hocoma) 2.0 в реабілітаційних центрах США

Застосування Andago (Hocoma) 2.0 в реабілітаційних центрах США
Andago — перший у своєму роді мобільний роботизований пристрій для тренування ходьби з компенсацією ваги. З його допомогою можна безпечно та ефективно згладити перехід від ходьби з допоміжними пристроями до самостійного руху, не вимагаючи великих фізичних зусиль від фахівця, що значно зменшує навантаження на персонал. Нижче представлені думки та відгуки працівників мережі американських центрів Ignite Medical Resorts з Іллінойсу, Міссурі та Оклахоми (США), які використовують Andago.

Метью Тенгіл, магістр медицини, головний терапевт та партнер Ignite: «Andago надає нам можливість більш ранньої мобілізації пацієнта та дозволяє задіяти для роботи з ним лише одного спеціаліста. Раніше для цього ми приваблювали двох-трьох терапевтів. Використання Andago безпечніше для персоналу, пацієнта та, звичайно ж, підвищує ефективність реабілітаційного процесу. Цей пристрій дозволяє пацієнту пересуватися і навіть маневрувати, оминати перешкоди, виключаючи ризик падіння».

Ignite Medical Resort Blue Springs (Міссурі, США)

"Andago допомагає скоротити період, коли пацієнти можуть перейти від повної залежності від фахівця при пересуванні до використання допоміжних підтримуючих пристроїв при ходьбі (ходунків тощо)".
«Це чудовий пристрій для роботи без опори та ранньої мобілізації».
«Andago чудово підходить для тих, хто переходить до ходьби без пристрою, оскільки він має динамічну підтримку ваги тіла для профілактики падінь. Це зменшує страх у пацієнта».

Ignite Medical Resort Oklahoma City (Оклахома, США)

"Andago простий у використанні, а його налаштування не забирає багато часу".
«Andago дуже допоміг нашим пацієнтам уникнути нахилів назад та зміщенню ваги, щоб покращити рівновагу. До того ж, після використання цього пристрою вони стали долати великі відстані».


Фахівці Ignite Medical Resort McHenry (Іллінойс, США)

«Andago справді неймовірний пристрій. Я вважаю, що пацієнти отримують від нього максимальну користь. Я займався з трьома — у двох помітно покращився стан після використання цього пристрою. Один пережив інсульт, другий із лівосторонньою геміплегією — в обох покращився стан завдяки функції компенсації ваги. Я навчив їх заново стояти і тримати таке положення, що позитивно вплинуло на їхню мобільність, необхідну у тому числі для візитів до туалету. Ще одній пацієнтці дуже сподобався Andago: "Мені приємно стояти і ходити".

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner