Кошик
2 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (27.05).

Як Andago застосовується та домогає у Ignite Medical Resorts (США)

Як Andago застосовується та домогає у Ignite Medical Resorts (США)

Нещодавно, Ignite Medical Resorts придбали одразу 6 пристроїв Andago. Mathew Thengil, головний спеціаліст з реабілітації та один із керівників Ignite Medical Resorts (США)

— Ми завжди прагнемо зробити щось більше для наших пацієнтів, використовувати у роботі всілякі інновації. Такий підхід призвів до плідної співпраці з Hocoma (DIH, Швейцарія), яка має досвід створення роботизованого обладнання. Для нас Andago- це передусім високий рівень безпеки. Ми впевнені, що пацієнти під час використання цієї системи та ходи, не втратить рівновагу та не впаде. Завдяки унікальній системі підтримки, пацієнт завжди зберігає вертикальне положення. Ми придбали вже шість таких комплексів. Вони закрили ту недостатню ланку у наших програмах.

Подібну оцінку дає і спеціаліст Andy Alarcon, який також працює у Ignite Medical Resorts (США):
— Ми використовуємо Andago для двох цілей: по-перше, як підтримка пацієнта, який не може самостійно піднятися, а по-друге, щоб допомогти пацієнтові зробити перші кроки — стимулювати його почати ходити. Унікальність системи у тому, що вона пересувається разом із пацієнтом.

Пацієнтам Ignite Medical Resorts (США) також подобається терапія та тренування на Andago, от що каже паціієнтка Cheryl Nagy:
— Два роки тому в мене був інсульт. Я не могла пройти і 5 метрів, навіть, з підтримкою іншої людини чи лікаря, у мене підгиналася нога. З Andago я можу пройти 80 метрів. Завдяки цій системі я відчуваю власну силу, та можу багато ходити. На мою думку, вона дійсно чудова

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner