Кошик
2 відгуків

Використання передових пристроїв Hocoma у світовій практиці

Використання передових пристроїв Hocoma у світовій практиці

Роботизовані пристрої від Hocoma продовжують інтегруватись у лікарнях по всьому світу та піднімають стандарти якості

Румунія

Лікарня Arcadia, провідний медичний центр у північно-східній Румунії, вводить революційні практики та підвищує станданти лікування пацієнтів протягом останніх 15 років.

Потік пацієнтів, з часом, лише зростає, як і попит на реабілітацію, тому у 2022 році, вони відкрили нове відділення з провідними реабілітаційними пристроями. Це стало новим етапом у якості медичної допомоги та догляду за пацієнтами. У лікарні представлений широкий спектр флагманських пристроїв Hocoma, які покривають різні аспекти реабілітації та ступені розладів.
Шлях до одужання починається з Erigo®Pro, пристрою ранньої функціональної мобілізації. В залежності від успіхів, пацієнт починає заняття на Lokomat®Pro та Andago, обидва пристрої  відіграють вирішальну роль у комплексній реабілітації нижніх кінцівок. Крім того, пацієнти також отримують функціональну реабілітацію з пристроями серії Armeo, які легко комбінуються з традиційними методами терапії, та підвищують стандарти реабілітації рук.

Завдяки максимальному використанню провідних технологій, Arcadia Medical Recovery Hospital став провідним закладом реабілітації в Румунії, змінивши стратегії амбулаторної реабілітації та встановивши нові стандарти в Румунії та за її межами.

Австралія

Клініка PhysioNXT, розташована в центрі міста, та змінює перспективи реабілітації, встановивши перший Lokomat у Мельбурні. Він покращить роботу спеціалістів, оскільки вони надають індивідуальні плани догляду для пацієнтів із хронічними захворюваннями та наслідками різноманітних травм.
Це значний стрибок у наданні ефективної та дієвої реабілітації, особливо для пацієнтів, які потребують допомоги при ходьбі.

Бразилія 

У квітні Порту-Велью, Бразилія відкрила свої двері реабілітаційна лікарня Dream da Amazonia. Центр придбав передові апарати Hocoma і Motek. Завдяки Lokomat, Andago, C-Mill VR+, Armeo®Spring і Armeo®Power, пристрої були готові до роботи, змінювати життя пацієнтів Rondonia на краще.

Armeo®Power і Armeo®Spring були розташовані таким чином, що один терапевт міг працювати з двома пацієнтами одночасно. Команда DIH підтримала їх нашими найкращими інструментами, зокрема 3D-планувальником Roomle, щоб знайти найкраще рішення.

Нова лікарня вже приймає пацієнтів із 5 лікарями (4 терапевтами та 1 окупаційним терапевтом). DIH та MedTechnology надає пріоритет поглибленому навчанню для спеціалістів, які працюють з їх обладнанням, тому фахівці ще не раз завіають до того центру, щоб розширити базу знаннь та пройти заглиблений курс навчання на Lokomat і Armeo®Power!

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner