Кошик
2 відгуків
  • Магнітно-резонансний томограф Echelon 1,5 T, фото 2
Магнітно-резонансний томограф Echelon 1,5 T

Магнітно-резонансний томограф Echelon 1,5 T

  • Під замовлення
  • Код: 0149-S
clockВідправка з 01 липня 2024

Ціну уточнюйте

+380 (98) 605-79-62
мобільний
  • +380 (44) 599-79-62
    офіс

Замовлення тільки за телефоном

Магнітно-резонансний томограф Echelon 1,5 TМагнітно-резонансний томограф Echelon 1,5 T
Ціну уточнюйте
Під замовлення
+380 (98) 605-79-62
мобільний
  • +380 (44) 599-79-62
    офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Hitachi Medical Systems є Echelon, надпровідний магнітно-резонансний томограф з видатними експлуатаційними характеристиками і
вдосконаленими можливостями візуалізації, який повною мірою відповідає теперішнім і прийдешнім клінічним вимогам.

ECHELON – технології та цінності компанії Hitachi.

Головними перевагами Echelon є його практичність і надійність. Він простий в експлуатації і здатен
безвідмовно працювати тривалий час. Ця система втілила в собі величезний досвід і передові технології
Hitachi, світового лідера МРТ у створенні МР-систем відкритого типу. У всьому світі Hitachi встановила понад 5 тисяч систем. purus. Proin tempus.

 

Технології Hitachi


Ергономічне, орієнтоване на користувача програмне забезпечення гарантує фахівцям зручну роботу і кращі експлуатаційні характеристики навіть при самому інтенсивному графіку прийому пацієнтів у клініці. Чудова якість зображення дозволяє встановити точний діагноз без повторного обстеження. Магнітнорезонансний томограф Echelon наділений високою продуктивністю і можливістю до модернізації, що дозволяє легко впроваджувати в його структуру нові розробки.

Конструкція Hitachi

Широка апертура і короткий канал магніту в поєднанні зі спокійним тоном апарату, дозволяють пацієнтові розслабитися і забути про занепокоєння і страху. Також завдяки компактній конструкції його можна розмістити навіть там, де гостро стоїть проблема нестачі місця для установки додаткових пристроїв.

Якість зображення Hitachi

Echelon дозволяє швидко отримати чіткі зображення високого дозволу, в якості яких користувач може не сумніватися. Перевірена якість і надійність цього апарату гарантують впевнене і точне виконання повсякденної роботи.

Економічність Hitachi

Чудові експлуатаційні якості, низька вартість обслуговування до настання капітального ремонту і висока надійність ще раз переконують замовника у тому, що він зробив правильний вибір, купуючи томограф, що відповідає як сучасним, так і майбутнім вимогам.

Термін безвідмовної роботи Hitachi

Для забезпечення максимального терміну безвідмовної роботи кожен Echelon обладнаний системою Sentinel - системою безперервної дистанційної діагностики та поточного контролю магнітно-резонансної системи, яка дозволяє фахівцям з технічного обслуговування т експлуатації обладнання не тільки своєчасно виконувати профілактичні роботи, але й дистанційно модернізувати систему

ECHELON – злиття сучасних технологій

Центральним елементом системи є высокоефективний зверхпровідний магніт з коротким каналом, що створює магнітне поле високого ступеня однорідності і володіє низьким випаровуванням криогенного гелію. Магнітно-резонансна система з високими експлуатаційними характеристиками дозволяє комфортно розмістити пацієнта всередині томографа. Echelon володіє досконалою системою магнітного шимування, яка ефективно компенсує спотворення магнітного поля при розміщенні і пересування усередині сканера, що дозволяє фахівцям не відволікатися від позиціювання пацієнтів. ECHELON – передові технології створення зображень.

Echelon володіє широким спектром технічних засобів для отримання зображень чудової якості.

Технологія RADAR

При МРТ-візуалізації проблема артефактів неминуча. Проблема артефакту стає більш очевидною, коли сила магнітного поля зростає. Hitachi розробив RADAR (RADial Acquisition Regime) в якості методу візуалізації для придушення артефактів руху. Особливість RADAR полягає у розширеному методі заповнення k-простору. На відміну від звичайного методу заповнення k-простору, k-простір заповнюється радіально навколо центру у вигляді його осі, як якщо б воно оберталося. Цей передовий метод заповнення k-простору дозволяє зменшити артефакти, вироблені у певних напрямках.

RADAR зменшує не тільки артефакти руху, що виникають при русі пацієнта, але й артефакти, які походять від мимовільних рухів, таких як пульсація CSF.

Технологія RADAR

Для отримання більш високій швидкості сканування розроблено більш потужне магнітне поле градієнта і більш потужна радіо передавальна система. Hitachi розробила RAPID (Rapid Acquisition через Parallel Imaging Design) в якості заходів для швидкого сканування і SAR. (SAR: питомий коефіцієнт поглинання)

RAPID усуває накладення спектрів в числове кодування, зменшуючи кількість зображень, використовуючи розподіл чутливості котушок приймача RAPID. Час сканування можна скоротити у порівнянні зі звичайним скануванням.

Переваги
Головними перевагами Echelon є його практичність і надійність. Він простий в експлуатації і здатний безвідмовно працювати тривалий час. Ця система втілила в собі величезний досвід і передові технології Hitachi, світового лідера МРТ у створенні МР-систем відкритого типу. У всьому світі Hitachi встановила понад 5 тисяч систем

Основні
ВиробникHitachi
Країна виробникЯпонія
Технічні характеристики
Тип магнітунадпровідний
Тип апаратависокопідлоговий
Тип контурузакритий
Діаметр апертури, см70
Максимальна вага пацієнта, кг225
Напруженість магнітного поля, Т1,5
Тип охолодженнярідкий гелій
FOV (поле огляду), см50
Придушення артефактів від рухутак
Максимально підтримуваний кількість РЧ16
Зниження акустичного шумутак
Опціональні можливості МРТЗниження шумів зображення, МР-спектроскопія, МР-дифузія, МР-перфузія, МР-ангіографія
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner