Кошик
2 відгуків
 • APERTO Lucent (Hitachi) МРТ 0,4 Тесла, фото 2
 • APERTO Lucent (Hitachi) МРТ 0,4 Тесла, фото 3
 • APERTO Lucent (Hitachi) МРТ 0,4 Тесла, фото 4
 • APERTO Lucent (Hitachi) МРТ 0,4 Тесла, фото 5
 • APERTO Lucent (Hitachi) МРТ 0,4 Тесла, фото 6
 • APERTO Lucent (Hitachi) МРТ 0,4 Тесла, фото 7
 • APERTO Lucent (Hitachi) МРТ 0,4 Тесла, фото 8
 • APERTO Lucent (Hitachi) МРТ 0,4 Тесла, фото 9
APERTO Lucent (Hitachi) МРТ 0,4 Тесла

APERTO Lucent (Hitachi) МРТ 0,4 Тесла

 • Під замовлення
 • Код: 0172-S
clockВідправка з 01 липня 2024

Ціну уточнюйте

+380 (98) 605-79-62
мобільний
 • +380 (44) 599-79-62
  офіс

Замовлення тільки за телефоном

APERTO Lucent (Hitachi) МРТ 0,4 ТеслаAPERTO Lucent (Hitachi) МРТ 0,4 Тесла
Ціну уточнюйте
Під замовлення
+380 (98) 605-79-62
мобільний
 • +380 (44) 599-79-62
  офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

МРТ Aperto використовує найбільш потужний серед аналогів постійний магніт. Технічне виконання гентрі забезпечує панорамний (320°) доступ до пацієнта. Потужний
комп'ютер дозволяє проводити паралельний збір даних з матрицею до 1024 x 1024 пікселів, а також здійснювати швидку реконструкцію зображень, включаючи МРфлюороскопию. За якістю одержуваних зображень система перевершує МРТ з горизонтальним полем 0,8 Т, а для багатьох стандартних досліджень можна отримувати зображення з якістю, порівнянним з МРТ з полем 1,0 Т.

Характеристики:

APERTO — це технологічно найдосконаліша розробка з усього спектру перманентних МРТ, що випускаються компанією Hitachi. Ця система дозволяє отримати зображення, виключно високої якості.
Завдяки високій роздільній здатності апарат застосовується практично у всіх клінічних областях. Слід зазначити, що програмне забезпечення дозволяє виділяти артерії з високою швидкістю при МР - ангіографії. Реалізована можливість проведення досліджень з використанням надшвидких імпульсних послідовностей, таких як однокадрова эхопланарна томографія і однокадрове швидке спін-ехо, що дозволяє отримувати зображення, вільні від артефактів, викликаних мимовільними рухами пацієнтів, а також уникнути анестезії дітей. Можливість отримання за мінімальний час зображення високої чіткості, зважене по протонної щільності відкриває нові можливості досліджень на МРТ з постійним магнітом, зокрема в кардіології.
Досвід використання МР-томографів HITACHI на базі постійного магніту в ряді приватних клінік показав, що дохід, принесений даними обладнанням, дозволяє за порівняно короткі терміни покрити витрати, пов'язані з його придбанням. Полюси гентрі з'єднані один з одним лише однією опорою, завдяки чому просвіт апертури відкривається на 320°. Ця конструкція за своїми властивостями практично ідеальна і перевершує за своїми технічними параметрами МРТ інших виробників. Завдяки відкритій конструкції МРТ, стіл з пацієнтом можна переміщати в апертурі в поперечному напрямку. Таким чином, незалежно від обраного положення столу, його можна зміщувати в межах гентрі на 300 мм в будь-якому напрямку. Поєднання магнітного поля 0,4 Тл високої однорідності і посиленою градієнтної системи з прецизійної радіочастотної системою високої потужності дозволило застосувати нові види високошвидкісних досліджень і нових технологій обстеження, що забезпечують мінімальний час досліджень, які раніше в перманентних МРТ не використовувалися.
Пакет прикладних програм включає в себе самі швидкі технології збору інформації, такі як метод однокадрової эхопланарної томографії (single shot EPI) та збалансоване відновлення після насичення (Balanced SARGE), які раніше застосовувалися лише в надпровідних МРТ. Крім того, в APERTO застосована технологія швидкодіючого автоматичного шиммірування для досягнення максимальної однорідності магнітного поля при введенні пацієнта в гентрі.
Завдяки своїм науковим дослідженням, Hitachi досягла найвищої величини магнітного поля серед всіх постійних МРТ в галузі. Оскільки для збільшення потужності магнітного поля в МРТ потрібно збільшити розмір і масу всієї системи, то раніше розраховувати на поліпшення якості зображень у постійних магнітів не доводилося. Однак високоефективна технологія виготовлення МРТ APERTO, маса і габарити цієї системи практично не збільшилися, у той час як більш сильне магнітне поле в поєднанні з його винятковою однорідністю, дало можливість підняти якість одержуваних діагностичних зображень на неперевершений рівень. Всі ці очевидні переваги поєднуються з низькими витратами на установку та експлуатацію APERTO.
APERTO ознаменував собою принципово нову концепцію у виготовленні і застосуванні відкритих МРТ з постійним магнітним полем.

Переваги

 • Система перманентного магніту:
  відкритий З-образний постійний магніт з інтегрованими передають радіочастотними котушками, оснащений пасивною і активною системами автоматичної шимміровання. Горизонтальна відкрита частина магніту забезпечує максимальну зручність для пацієнта та виключає клаустрофобію. Магніт оснащений системою компенсації від перешкод, що виникають в магнітних полях від вихрових струмів, що випромінюють магнітне поле c протилежним напрямком.
 • Система градієнтного магнітного поля:
  система градієнтного магнітного поля високої потужності дозволяє ефективно виконувати новітні методи досліджень з високою продуктивністю і забезпечує їх виконання з найбільшою швидкістю і високим рівнем клінічної інформативності одержуваних зображень.
 • Система обробки і відображення даних:
  новітня система обробки даних допомогла значно збільшити робочий потенціал APERTO як за рахунок збільшення швидкості роботи, так і за рахунок розширення функцій. Система відрізняється винятковою оперативністю. Особливостями системи є простота в роботі, дружній інтерфейс і вражаюча зручність для персоналу, починаючи від добору програм і параметрів сканування, до проведення сканування та аналізу отриманих зображень.
 • Стіл пацієнта
  повністю автоматично переміщує деку з пацієнтом як в повздовжньому та поперечному напрямках, що виключає необхідність у приведенні пацієнта в незручну і часом болісну позу, щоб розмістити досліджувану область в изоцентрі магніту. Разом з тим це допомагає при будь-якому дослідженні забезпечити оптимальну однорідність магнітного поля.
 • Програма DWI-EPI
  для отримання зображень високої якості: за рахунок застосування однокадрової эхопланарної томографії виробникам вдалося зменшити артефакти від мимовільних рухів пацієнта. Також за допомогою цих програм можна знизити артефакти від рухів серця і сигнал від цереброспінальної рідини при застосуванні однокадрової дифузної эхопланарної томографії: FLAIR-DWEPI.
 • Графічне відображення якості зображення:
  Графічне зображення співвідношення сигнал-шум, просторової роздільної здатності та часу отримання зображення дозволяють заздалегідь оцінити якість наступних зображень в залежності від зміни параметрів дослідження. Послідовність RSSG-EPI: Новий метод збору даних, який дозволяє виводити медичні зображення з більшою швидкістю, дуже ефективний для візуального контролю під час інтервенційних процедур з використанням магнітно-резонансного томографа. МРА з новим порядком заповнення К-простору (PEAKS): дозволяє знизити залежність часу отримання зображень від швидкості зворотного потоку крові в венах. Нова методика упорядкованого заповнення К-простору дозволяє отримувати прекрасні зображення судин, де добре розрізняються окремі артерії навіть в таких шийному відділі хребта на тлі дуже швидкого потоку крові по венах.
 • Додаткові функції для МРА.
  Fluoroscopy Measurement Function дозволяє проводити реконструкцію ангіографічних зображень практично одночасно з
  збором інформації. Fluoro Triggered CE-MRA дає можливість почати сканування в момент пікової концентрації контрасту в цікавому посудині.

 

​​​​​​   

  ​​​​​​

Основні
ВиробникHitachi
Країна виробникЯпонія
Технічні характеристики
Потужність магніту, Т0,4
Тип магнітуПостійний
Тип МРТВідкритий
Максимальна вага пацієнта (кг)225
Мінімальні вимоги до площі, кв. м30
Потужність генератора (кВт)2,5
Максимальна величина градієнтів (мТ/м)22
Швидкість наростання градієнта (мТ/м/мкс)55
Вертикальне переміщення столу: мінімальна висота (мм)450
 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner