Кошик
2 відгуків
 • МРТ Airis Vento з силою поля 0,3 Т, фото 2
 • МРТ Airis Vento з силою поля 0,3 Т, фото 3
 • МРТ Airis Vento з силою поля 0,3 Т, фото 4
МРТ Airis Vento з силою поля 0,3 Т

МРТ Airis Vento з силою поля 0,3 Т

 • Під замовлення
 • Код: 0171-S
clockВідправка з 02 липня 2024

Ціну уточнюйте

+380 (98) 605-79-62
мобільний
 • +380 (44) 599-79-62
  офіс

Замовлення тільки за телефоном

МРТ Airis Vento з силою поля 0,3 ТМРТ Airis Vento з силою поля 0,3 Т
Ціну уточнюйте
Під замовлення
+380 (98) 605-79-62
мобільний
 • +380 (44) 599-79-62
  офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Корпорація Hitachi Medical Corporation представляє вам Oasis – по справжньому відкриту систему МРТ з вертикальним магнітним полем, яка зручна для будь-якого пацієнта і наділена найсучаснішими МР технологіями для будь-яких клінічних завдань.
Цей магнітно-резонансний томограф став очікуваним продовженням передових досягнень Hitachi в еволюції постійних МРТ. Завдяки традиційно вдосконалюється відкритої конструкції гентрі, нової надшвидкої системі реконструкції зображень і відсутності рідинного охолодження магнітно-резонансний томограф став втіленням найвибагливіших очікувань приватних замовників.

Особливості
Плавні контури гентрі доповнюють виключно доброзичливу обстановку навколо пацієнта, не доставляючи йому ніяких незручностей і не викликаючи страх замкнутого простору. Під час обстеження пацієнти відчувають вільний простір навколо себе і усвідомлюють, що їх нічого не обмежує. Це значно полегшує обстеження пацієнтів, які відчували труднощі або відмовилися від обстеження в тунельних МРТ.
Завдяки відкритій конструкції магнитнорезонансного томографа та низької потужності магнітного поля під час роботи він видає зовсім неголосні звуки, що створює ідеальні умови для обстеження дітей, в тому числі в присутності батьків. Неголосні оксамитові перекати лише заспокоюють дітей, які нерідко засипають під час дослідження. Це зайвий раз доводить виняткову придатність AIRIS Vento для роботи з дітьми і неспокійними пацієнтами.

Технології:
У магнітно-резонансному томографі AIRIS Vento використані новітні технології та рішення, які дозволили уникнути або компенсувати недоліки, які підтримували скепсис по відношенню до колишніх низкьопольних МРТ. Так, зокрема, щоб усунути крайових артефактів між пластами при реконструкції зображень для безконтрастній ангіографії була вперше застосована технологія FITT™ (Fine Tune Technology), завдяки якій тепер можна отримувати зображення судин без поперечних артефактів, що виникають із-за недостатнього сигналу на кордонах пластів. Новий графічний інтерфейс і великий дисплей операторської консолі дозволяють легко і швидко налаштовувати послідовності, позиціонувати зрізи і вносити в протоколи необхідні зміни. Завдяки високошвидкісним процесів обробки зображень такі типи постобробки як Volume Rendering і Maximum Intensity Projection виконуються в найкоротші терміни. Всі ці дрібниці, на які ви швидко припиніть звертати увагу зроблять вашу роботу легкою і невимушеною, що дозволить повністю сконцентруватися тільки на пацієнті. AIRIS Vento наділений системою шимміруваня вищого порядку SuperShim, повністю компенсує обурення і неоднорідності постійного магнітного поля, які не змогла усунути система шимміруваня першого порядку. В результаті виходять дивовижні зображення тих ділянок тіла, які раніше вважалися недоступними для низькопольних томографів.

Висока швидкість візуалізації зображень

Завдяки високошвидкісним процесів обробки зображень такі типи постобробки як Volume Rendering і Maximum Intensity Projection виконуються в найкоротші терміни.
Нові функції користувача
Новий графічний інтерфейс створений для полегшення роботи оператора. Тепер система зрозуміла навіть тим, хто погано володіє англійською мовою, адже практично кожну функцію супроводжує графічна інтерпретація.

Переваги :

Незаперечними перевагами AIRIS Vento є можливість повноцінного обстеження навіть самих маленьких дітей і зручного розташування дуже огрядних пацієнтів, яких можна розмістити всередині гентрі в найбільш зручному положенні, поправляючи їх положення поперечним зсувом столу. Відкрита з 3 сторін апертура гентрі дозволяє пацієнтові не відчувати себе затиснутим в замкнутому просторі, а в деяких випадках і спокійно спостерігати за тим, що відбувається поза томографа. Крім того,
настільки широкий доступ до пацієнта дозволяє, не висуваючи стіл з гентрі, проводити будь-які необхідні маніпуляції без незручностей для пацієнта. Однак AIRIS Vento комфортний не тільки для пацієнта, але неймовірно зручний для персоналу. Завдяки тому, що дія магнітного поля обмежена краєм гентрі, площа кімнати для дослідження не може перевищувати 20 м2, тому цей магнітно-резонансний томограф зможе вміститися в будь-яких приміщеннях. Зважаючи високої пропускної здатності апарату, легендарної надійності техніки Hitachi і, як наслідок, виключно низької вартості регулярного технічного обслуговування AIRIS Vento є вкрай привабливим вибором для невеликих медичних центрів.

Клінічні зображення:

Основні
ВиробникHitachi
Країна виробникЯпонія
Технічні характеристики
Середня споживана потужність< 3 кВт
Система охолодженняПовітряна
Споживана потужність у сплячому режимі0,5 кВт
Градієнтна системамаксимальне значення 22 мТ/м
Площа для установки3,5 х4 м2
МагнітПостійний магніт 0.3 Т для дослідження всього тіла
Швидкість підйому градієнтівдо 55 мТ/м/мсек
ГентріГентрі має найбільш відкриту конструкцію з кутом доступу з фронтальної сторони 210° і зі зворотної сторони 70°
СистемаПовністю цифрова радіочастотна система з вихідною потужністю 5 кВт
Методи отримання зображення2D і 3D перетворення Фур'є
Послідовностіспін ехо (SE), включаючи швидке спін ехо (FSE)
Матриця збору інформаціїдо 1024
ЕхосигналиГрадієнтні ехосигнали (GE)
Товщина зрізувід 0,1 до 100 мм
Орієнтація зрізівпід будь-яким обраним кутом
 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner