РеоКом
Комп'ютерний реографічний комплекс РеоКом це автоматизоване робоче місце лікаря-функціоналіста на базі персонального комп'ютера, і призначений для дослідження стану серцево-судинної системи людини. Комплекс може бути використаний для вирішення широкого кола завдань при обстеженні будь-яких судин – центральна гемодинаміка, реоенцефалографія, реовазографія, реокардіографія, реоофтальмографія, реопульмонографія тощо.
Як реєстратор використовується малогабаритний чотирьох або восьмиканальний тетраполярний реограф, з додатковими каналами посилення фоно та кардіосигналів та системою стабілізації зондувального струму. Поєднання з ПК здійснюється через шину USB.
Електробезпека пацієнта забезпечується за рахунок високовольтної гальванічної розв'язки пацієнта від електрично небезпечних вузлів системи. Клас захисту пацієнта від ураження електричним струмом – II BF.
Прийняті нами схемотехнічні рішення дозволили значно покращити якість сигналів, що реєструються, в порівнянні з розробками інших вітчизняних та зарубіжних виробників. Як наслідок, значно зросла достовірність та повторюваність результатів. Ми вважаємо, що наш прилад по праву є найкращим серед подібних розробок, як в Україні, так і за кордоном.
Ядро Реоком це програма реєстрації, збереження, обробки, аналізу та інтерпретації реограм. Ми постаралися задовольнити запити найширшого кола споживачів. Ця програма може бути використана як для поточних обстежень, так і для глибоких наукових досліджень. Причому потужність програми не означає складність у використанні. Простий, інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, режим навчання, «Помічник» та «Підказка дня» не дадуть Вам заблукати в різних можливостях програми.
Програмне забезпечення працює від операційної системи Windows XP, 7, і, використовуючи її графічний інтерфейс, надає користувачеві такі унікальні можливості
Загальні положення
Інтуїтивно - зрозумілий інтерфейс, який легко налаштовувати. При необхідності, Ви зможете легко та швидко змінити зовнішній вигляд програми, вибрати найбільш зручне для Вас розташування елементів керування, зможете використовувати одну із запропонованих нами колірних схем або створити свою палітру кольорів.
Дублювання всіх команд. Одну і ту ж дію Ви зможете виконати, обравши пункт в меню, натиснувши кнопку на панелі інструментів, через поєднання «гарячих клавіш» на клавіатурі, або через голосову команду. У кожному конкретному випадку можна обрати найзручніший для Вас спосіб.
Захист від втрати даних: При зникненні живлення або будь-яких збоях системи під час реєстрації реограм, під час запуску програма шукає та відновлює всі не збережені дані.
Можливе використання режиму повної автоматичної обробки даних, що значною мірою збільшує пропускну здатність комплексу.
Електронний асистент – «помічник» у стилі MS Office допоможе Вам у важких ситуаціях. У режимі ознайомлення з програмою він дозволить швидше та легше опанувати програмні можливості комплексу.
Збереження та робота з Базами Даних
При запуску програми Реоком Ви потрапляєте у спеціалізовану базу даних системи, де зберігається вся інформація про пацієнтів. Це проста, надійна, незалежна від програмно-системного оточення база даних.
Для зручності користувачів у програмі передбачена можливість створення будь-якої кількості баз даних. Кожному пацієнту в основі можна внести будь-яку кількість записів, з будь-якою кількістю проб у дослідженні. Обсяг інформації, що реєструється, необмежений. Коли обсягу жорсткого диска стане недостатньо, Ви зможете перенести інформацію на інші носії (диски, локальна мережа, флешки, інші накопичувачі) та скористатися цією інформацією згодом, за необхідності.
Можливе зберігання кількох БД однією чи різних носіях. Наприклад, якщо на системі працюють кілька лікарів, то кожен лікар зможе працювати в окремій базі даних. Можливе просте перенесення та копіювання пацієнтів та окремих їх відвідувань з однієї бази до іншої.
Існує можливість вносити дані різних досліджень в одну базу даних. Наприклад, при комплексному обстеженні пацієнта Ви можете в одну Базу внести дані всіх досліджень, які проводяться за допомогою наших систем сімейства «Ком» (РЕО, ЕЕГ, СПІРО).
Можливе спільне використання бази даних у локальній мережі. Наприклад, медсестра приймає пацієнтів і записує реограми, а в цей час лікар, на іншому комп'ютері, ці дані обробляє. Можлива схема, коли всі пацієнти та їх записи зберігаються на сервері у «реєстратурі», а кожен лікар опрацьовує дані своїх пацієнтів на своєму комп'ютері. При цьому програма автоматично виключає можливість одночасної модифікації даних кількома лікарями.
Оскільки дані зберігаються в окремих файлах і формат зберігання загальноприйнятий, можлива передача даних через мережу Internet.
У базі даних реалізовано швидкий пошук пацієнта за відомими анкетними даними. Легко організується сортування даних за будь-якими ознаками (інформаційними полями) з будь-якою послідовністю сортування.
Якщо реалізованих нами інформаційних полів виявиться недостатньо для Ваших завдань, то Ви зможете ввести додаткові інформаційні поля. Тимчасово Ви зможете приховати деякі з існуючих полів для полегшення читання інформації на екрані.
Ви зможете проводити статистичні вибірки за заданими ознаками. Це може спростити створення статистичних звітів з проведених досліджень.
Відкритість архітектури дає можливість створювати додатки для додаткової обробки даних, що зберігаються в базі даних.
Реєстрація реограм
Після внесення до Бази анкетних даних нового пацієнта слід перейти до вибору необхідного протоколу обстеження. Ви можете вибрати один з наявних у програмі, або створити новий протокол обстеження, який Ви зможете використовувати і надалі. У програмі передбачена можливість створення лікарем необмеженої кількості нових протоколів обстежень, у яких лікар задає кількість функціональних проб, систему відведень кожної проби, чутливість, швидкість запису, тривалість проби, умови зупинки записи тощо. Вказується шаблон звіту, яким будуватиметься автоматичний опис і вибирається необхідна таблиця норм.
Вибравши тип обстеження та встановивши електроди, можна переходити до реєстрації сигналів за вибраним протоколом. Перехід від проби до проби відбувається автоматично. Існує можливість переривання виконання протоколу, за необхідності перезапису будь-якої проби, з подальшим відновленням ходу запису за протоколом.
По кожному каналу проводиться реєстрація об'ємної реограми, базисного опору та диференціальної реокривою.
Синхронно з реєстрацією від одного до восьми реографічних каналів, можлива реєстрація кардіо та фонокардіографічних каналів. Передбачено режим синхронної реєстрації даних центральної гемодинаміки та інших судинних басейнів.
Використання тетраполярного методу реографії, поряд із глибокою стабілізацією зондувального струму, призвело до різкого підвищення стабільності та повторюваності результатів.
Застосування тимчасового поділу каналів повністю виключило їх взаємовплив при можливості збереження суворої ідентичності умов реєстрації даних симетричних судинних областей.
Передбачено можливість зміни частоти зондувального струму в діапазоні від 10 до 80 кГц. Це дозволяє використовувати комплекс для вирішення широкого кола завдань обстеження будь-яких судинних басейнів – центральна гемодинаміка, реоенцефалографія, реовазографія, реопульманографія, реоофтальмографія тощо.
Використання мінімальних зондувальних струмів – до 1 мА повністю виключило будь-який вплив на організм пацієнта.
Комплекс властивий високий ступінь відповідності заданих значень чутливості і швидкості запису при відображенні сигналів на екрані монітора (з можливістю підстроювання до реальних параметрів монітора).
Автоматична корекція калібрувальних коефіцієнтів під час проведення користувачем калібрування апаратури дозволяє підвищити точнісні характеристики комплексу.
Обробка а аналіз даних
Завершивши реєстрацію, комплекс автоматично опрацьовує всі спроби дослідження. Для аналізу Ви можете вибрати будь-який із зареєстрованих періодів реосигналів, використовувати усереднені по кожній пробі дані, або дані, усереднені за вказаним Вами часовим діапазоном.
Для кожного дослідження можна вибрати потрібні розрахункові параметри, таблиці норм та правила для формування автоматичного опису, шаблони звіту для подальшого друку.
Фільтрування сигналів НЧ і ВЧ фільтрами (з можливістю вибору порядку фільтрів і значень частот зрізу), дозволяє поліпшити якість сигналів, що реєструються в умовах потужних перешкод або виділити окремі частотні складові сигналів.
Автоматична установка ізопотенційної лінії дозволяє виключити вплив низькочастотних, повільно змінюються складових сигналу, наприклад, усунути дихальну хвилю.
Реалізований у програмі метод когерентного накопичення сигналів дозволяє використовувати для накопичення лише періоди з найвищими (заданими користувачем) коефіцієнтами кореляції. Накопичення може проводитися або по всій пробі, або по заданому часовому інтервалу, або по часовому ковзному інтервалу, з заданими користувачем значеннями ширини інтервалу і швидкості його ковзання.
У комплексі проводиться автоматичний пошук спеціальних точок реографічних сигналів, з можливістю подальшої корекції їхнього тимчасового положення.
Окрім класичної методики, у програмі використовуються розроблені нами нові підходи до аналізу реограм. Реалізовано можливість розкладання реографічних сигналів на низькочастотну (НЧ) та високочастотну (ВЧ) складові, спільний амплітудно-фазовий аналіз яких дозволяє суттєво підвищити якість аналізу, отримати більш достовірні дані про тонус артеріальних судин, периферичний опір та кровоток.
Комплекс дозволяє використовувати методики оклюзійної реографії для отримання даних про об'ємний систолічний кровоток досліджуваного регіону. Можлива оцінка ендотеліальної функції артеріальних судин регіону.
Реалізовано можливості об'єктивної та документально підтвердженої оцінки артеріального тиску пацієнта.
У програмі здійснюється автоматичний розрахунок до 80 реографічних показників та порівняння з нормами. Лікар можете вибрати лише потрібні йому показники, і вони будуть враховані при автоматичному формуванні таблиці результатів розрахунків і автоматичного словесного укладання.
Налаштування списку реографічних показників, що розраховуються, може бути проведено лікарем при створенні конкретного шаблону дослідження.
Програма має відкриті для користувача модулі норм.
Можливість створення нових шаблонів звітів, створення та корекція таблиць норм для подальшого використання в різних дослідженнях – відмінна риса нашої програми.
Основні | |
---|---|
Виробник | Медика |
- Ціна: Ціну уточнюйте